0242 522 00 59
ALBA QUEEN HOTEL Antalya, Manavgat, Side

Otel Detayları

Bu tesis plaja 6 dakikalık yürüme mesafesinde. Modern ve geniş odalar sunan Alba Queen Hotel, Side'ye 6 km mesafede bulunan Çolaklı'nın merkezinde yer almaktadır. Otelin özel plaj alanı, su kaydıraklı havuzları ve 24 saat oda servisi gibi kapsamlı imkanları bulunmaktadır.

Ahşap ve karo zeminleri birleştiren Alba Queen Hotel'deki klimalı odalar, özel balkonlara açılmaktadır. Tüm odalarda düz ekran uydu TV bulunan bir salon ve özel banyo yer almaktadır.

Türk, Tayland ya da Karayip yemeklerinden oluşan bir seçkinin ardından konuklar amfi tiyatroda canlı müzik gösterilerinin tadını çıkarabilir veya diskoyu ziyaret edebilir. Profesyonellerden oluşan bir ekip, çeşitli eğlenceli aktiviteler ile çocuk kulübünde hizmet vermektedir.

Otel Alba Queen'deki diğer popüler faaliyetler arasında okçuluk, plaj voleybolu ve jimnastik sayılabilir. Wi-Fi erişimi iş merkezinde ücretsizdir ve tesiste bir bowling salonu da bulunmaktadır. Ücretsiz otopark mevcuttur. 


TESİS ÖZELLİKLERİ:

KONUM ÖZELLİKLERİ:

TESİS AKTİVİTELERİ:

BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL:

YEMEK:

TERMAL:

HAVUZ:

ÇOCUKLAR İÇİN:

ODA TİPLERİ:
ALBA QUEEN HOTEL
Antalya, Manavgat, Side - Türkiye

Bu tesis plaja 6 dakikalık yürüme mesafesinde. Modern ve geniş odalar sunan Alba Queen Hotel, Side'ye 6 km mesafede bulunan Çolaklı'nın merkezinde yer almaktadır. Otelin özel plaj alanı, su kaydıraklı havuzları ve 24 saat oda servisi gibi kapsamlı imkanları bulunmaktadır.Ahşap ve karo zeminleri birleştiren Alba Queen Hotel'deki klimalı odalar, özel balkonlara açılmaktadır. Tüm odalarda düz ekran uydu TV bulunan bir salon ve özel banyo yer almaktadır.Türk, Tayland ya da Karayip yemeklerinden...

Oda Ara