0242 522 00 59
CLUB HOTEL TITAN Antalya, Alanya, Kargıcak

Otel Detayları

 Bu tesis plaja 2 dakikalık yürüme mesafesinde. Palmiye ağaçları bulunan yemyeşil bir bahçe ile çevrili olan bu tesis, Kargıcak sahilinde yer almaktadır. Otelde sauna içeren bir spa, Türk hamamı ve iyi donanımlı bir spor salonu bulunmaktadır.

 Büyük açık yüzme havuzu, şezlonglar bulunan bir güneşlenme alanı ile çevrelenmiştir ve çocuklar için sığ bir alan sunmaktadır. Club Hotel Titan'da dart, masa tenisi ve bilardo masası bulunan bir oyun odası vardır.

  Zarif odalar, dövme demir yatak karyolalar ve sandalyeler ile mavi tonlarda dekore edilmiştir. Odalar, TV, ücretsiz WiFi ve bahçe ya da Akdeniz manzaralı bir balkon ile donatılmıştır.

  Otel bünyesindeki restoran, büyük büfelerde yerel spesiyaliteler sunmaktadır. Hotel Titan, plajda geçen bir günün ardından soğuk bir içkinin tadını çıkarabileceğiniz bir bara sahiptir.

  Alanya kent merkezi yaklaşık 14 km uzaklıktadır. Otelin yakınlarında halka açık, ücretsiz bir otopark mevcuttur. 


TESİS ÖZELLİKLERİ:

KONUM ÖZELLİKLERİ:

TESİS AKTİVİTELERİ:

BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL:

YEMEK:

TERMAL:

HAVUZ:

ÇOCUKLAR İÇİN:

ODA TİPLERİ:
CLUB HOTEL TITAN
Antalya, Alanya, Kargıcak - Türkiye

 Bu tesis plaja 2 dakikalık yürüme mesafesinde. Palmiye ağaçları bulunan yemyeşil bir bahçe ile çevrili olan bu tesis, Kargıcak sahilinde yer almaktadır. Otelde sauna içeren bir spa, Türk hamamı ve iyi donanımlı bir spor salonu bulunmaktadır. Büyük açık yüzme havuzu, şezlonglar bulunan bir güneşlenme alanı ile çevrelenmiştir ve çocuklar için sığ bir alan sunmaktadır. Club Hotel Titan'da dart, masa tenisi ve bilardo masası bulunan bir oyun odası vardır.  Zarif odalar, dövme demir y...

Oda Ara